Naším chovatelským cílem je odchov štěňátek s co nejlepšími výsledky hodnot genetických testů z hlediska chorob sledovaných u kolií. Je velmi malé procento vhodných krycích psů ze zemí, kde se kolie vyskytují, kteří tyto požadavky splňují a výběr je značně omezený.

DĚKUJEME VŠEM POPTÁVAJÍCÍM ZA ZÁJEM O ŠTĚŇÁTKO Z NAŠÍ CHS.             *V letošním roce štěňátka neplánujeme, aktuální informace budou včas zveřejněny, případné dotazy rádi zodpovíme :-).


                                   

VŠEM, KTEŘÍ HLEDAJÍ VYSNĚNÝ IDEÁL PSA Z OBÁLKY ŽURNÁLU  :             každé štěně je originál – živý organismus, který se neovlivnitelně vyvíjí  a případné možné odchylky od stanoveného standardu plemene by měly být brány v úvahu již při rozhodování o koupi konkrétního jedince. Není pro štěně nic horšího, než nucený odchod z rodiny, kde mělo domov, dokud splňovalo představy ideálu….

Vážným zájemcům o štěňátko z naší CHS doporučuji otevřít odkaz v horní liště úvodní stránky ŠTĚŇATA, pročíst text a zodpovědět si na otázky v Desateru před koupí 🙂.